CODZIENNA PRAKTYKA JĘZYKA

F.A.Q.

KONTAKT
Codzienna praktyka języka

Często zadawane pytania

CZYLI CO WARTO WIEDZIEĆ O MOICH LEKCJACH

Jak wyglądają twoje zajęcia?

Zawsze robimy warm-up, czyli rozgrzewkę, podczas której rozmawiamy na luźne tematy. Następnie pracujemy nad konkretnym zagadnieniem, głównie w oparciu o materiały autentyczne. Wszystko zależy od Twojego poziomu i potrzeb. Gwarantuję duuużo rozmów, bo komunikacja jest według mnie najważniejsza! Do lekcji wplatam filmiki, piosenki i ćwiczenia online, które znakomicie rozwijają językowo.

Czy uczysz także stacjonarnie?

Nie, aktualnie uczę tylko online.

Czy muszę kupować jakiś podręcznik?

Nie, ponieważ ja zapewniam Ci wszystkie potrzebne materiały. Natomiast mogę polecić Ci jakąś książkę do nauki, jeżeli masz ochotę.

Czy mogę przełożyć lub odwołać zajęcia?

Zajęcia możesz odwołać lub przełożyć do 24h przed lekcją. W przypadkach bardzo indywidualnych mogę zrobić wyjątek, najlepiej jak najszybciej się ze mną skontaktować.

Czy masz jakiś regulamin?

Tak, wysyłam go przed rozpoczęciem współpracy. Znajdują się w nim szczegóły dotyczące moich lekcji (np. płatności, przekładania, odwoływania zajęć)

Czy zadajesz pracę domową?

Tak, z reguły na każdej lekcji.

Czy stawiasz oceny lub robisz testy?

Nie! I nigdy nie będę tego robić! Lekcja ma być przyjemnością 😊 Robimy przypomnienia i powtórzenia, ale nigdy nie będę Cię karać za błędy.
Projekt i wykonanie: fondo.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram